Dołącz do aleksów i twórz najlepszy kod w życiu

Jeśli wszyscy chcą z Tobą pracować, damy Ci powody, by chciało Ci się pracować właśnie z Alekseonem.

Doskonałe warunki to oczywistość; Twój talent dostanie wszystko, czego potrzebuje. O wiele ciekawsze są projekty, do których dołączysz, a z czasem którymi będziesz kierował.

Nic się jednak nie wydarzy, jeśli się nie skontaktujesz. Aplikuj, pytaj, pisz.

If (szukasz dobrej pracy) { // napisz do Alekseon:

Dobry programista potrzebuje dobrych projektów, a taki, który chce stawać się coraz lepszy, idealnie odnajdzie się tam, gdzie ciągle powstaje i dzieje się coś nowego.

My tak właśnie pracujemy. Modowe doświadczenie daje nam kreatywną energię, którą zmieniamy w rygorystyczny kod, doskonałe doświadczenie użytkownika i wyniki dla klientów.

Kolejny projekt moglibyśmy zrobić już wspólnie. Zapraszamy!

Aktualnie poszukujemy:

Magento Backend Developer

Oferujemy

- wynagrodzenie jak należy
- pełen etat i umowa o pracę
- opcjonalna umowa B2B po 1 roku
- miejsce i przestrzeń na Twój rozwój
- szkolenia do wyboru
- zaawansowany sprzęt
- różnorodne zadania
- wyjątkowe projekty

Do tego wygodny fotel, pełna lodówka i świetna kawa :)

Szukamy

- PHP od A do Z
- zespołowe podejście
- zapał do trudnych pytań i inspirujących odpowiedzi
- otwartość (niekoniecznie znaojomość) na branżę mody

To nas zachwyci

- doświadczenie z ecommerce
- doświadczenie z Magento - jeszcze bardziej
- pies lub kot; przyprowadź go koniecznie